25-28 вересня 2012 року в Києві «Компанія« ВПС »взяла участь у виставці« REX / T-REX 2012 ».

  «REX / T-REX» є однією з головних рекламних виставок України - висвітлює події та тенденції в сфері реклами, маркетингу та мас-медіа.
  Аудиторія виставки «REX» складається, в основному з працівників сфери реклами, поліграфії, а також торгівлі.
  У цьому році кількість відвідувачів перевищила 12 тисяч. Гостей та учасників виставки рекламної сфери цікавили нові шляхи розвитку бізнесу, свіжі ідеї, можливості голосно і нестандартно заявити про себе.
  В рамках даного заходу «Компанія« ВПС »представила свій рекламно-інформаційний стенд. Відвідувачі стенду могли детальніше ознайомитися з послугою предпочтової обробки кореспонденції, а саме: варіантами упаковки різно-габаритних посилок, листів і бандеролей; зі списком і видом необхідних супровідних документів; із різними варіантами упаковки і комплектації товарів; до правил і порядком обробки адресних баз даних. Більшість відвідувачів були задоволені рівнем сервісу поштового аутсорсингу і задоволені асортиментом послуг, які «Компанія« ВПС »пропонує своїм клієнтам.
  Оскільки «REX» - це, в першу чергу, виставка про рекламу, і для рекламістів - то актуальною стала інформація про спеціальному сервісі для обслуговування акцій «Збери і виграй». Всі програми «Збери та виграй» однакові за своєю природою - метою їх є збільшення попиту на продукт, але в той же час всі програми розрізняються за своєю формою, структурі, наповненню - звідси і різна специфіка завдань, які приймає до виконання «Компанія« ВПС ».
  З послугами Всеукраїнського поштового сервісу ознайомилися більше 150 компаній, серед яких рекламні агентства: «Вінницька реклама», «Dana», «Бізнес Точка»; фармацевтичні компанії: «Esparma», «Pharmunion», «Фаркос»; мережі магазинів: «MEGASPORT» , «Фора», «ЕКО-маркет», «Billa-Україна»; друкарні і видавництва: «Видавничий дім« ЕКО-інформ »,« Галицька Видавнича Спілка », Видавництво« Генеза »; виробничі компанії:« Кнауф Інсулейшн Україна », «Первомайський МКК», і багато інших.
Велика частина компаній зацікавилася в наданні професійної послуги предпочтовой підготовки. Такі компанії як Холдинг «Сова», «WISE» Міжнародна асоціація підприємців, Інтернет проект «KlubOK», фармкомпанія «APIFITO pharm», компанія «Mahle» вже детально і поглиблено вивчили продукт, цінову політику та обговорили можливі варіанти спільного співробітництва.
  Виставка «REX / T-REX 2012» організована компанією «Євроіндекс», і проходила на території центру «КиївЕкспоПлаза», вул. Салютна, 2-Б, Київ, 04111, Україна;