Компанія «ВПС» запустила в роботу автоматичну лінію з пакування письмової кореспонденції.

  автоматическая линия 2     Завдяки запуску нової лінії, компанія «ВПС» (Всеукраїнський поштовий сервіс) значно прискорила і здешевила процес упаковки письмової кореспонденції.
       «На сьогоднішній день машина упаковує більше 15000 листів на день. Процес упаковки на автоматичній лінії в 2,5 рази збільшив продуктивність відділу упаковки листів і бандеролей, а найголовніше забезпечив повну конфіденційність та оперативність передпочтової обробки », говорить директор СилантьєваЛ.М
     Нагадаємо, що передпочтова обробка - це комплекс робіт, необхідний для виконання замовлення клієнта з моменту отримання матеріалів від замовника для поштової розсилки і до моменту відвантаження готових поштових відправлень оператору поштового зв'язку. Саме за якістю та оперативності передпочтової обробки можна визначити професіоналізм поштового оператора.
         Найбільш часто аутсорсингом передпочтової обробки письмової кореспонденції користуються фінансові структури (банки страхові, колекторські агентства) і компанії дистанційного продажу.
       «Завдяки запуску нової автоматичної лінії упаковки письмової кореспонденції наша компанія змогла знизити вартість упаковки простого листа для наших клієнтів у два рази», стверджує керівник комерційного відділу ОленаПетіна.
     Варто відзначити, що нова лінія автоматичної упаковки конвертів «Куверт» оснащена програмним забезпеченням німецької компанії MWT, що дозволяє знизити показник браку до 0,5%. Дана машина працює на виробництві компанії ВПС вже більше півроку і вже пройшла етап налагодження і в повну потужність використовується при обробці замовлень клієнтів.