Про компанію

ТОВ «Компания «ВПС» - сучасне підприємство повного циклу поштового обслуговування, що спеціалізується на до- та після поштовій обробці корпоративної пошти.

Компанія надає комплексні послуги з індивідуальної та промислової упаковки. Поштові послуги, розсилка листів, бандеролей, посилок, проведення директ-мейлінгових кампаній та акцій прямого маркетингу – основна спеціалізація компанії. Практичний досвід успішної роботи на ринку поштових послуг нараховує вже більше 7 років! Виробничі потужності й професійна команда дозволяють виконувати як стандартні поштові операції, так і складніші завдання.

Роки успішної роботи на ринку поштових послуг дозволили досягти професійного рівня та значно розширити асортимент послуг, що надаються компанією. Ми продовжуємо динамічно розвиватися та рости. Досвід дозволяє нам якісно та швидко виконувати завдання будь-якої складності.

Упакувати тисячі листів або бандеролей – легка справа для нас!

Відправлення кореспонденції, посилок, особливо цінних вантажів, сувенірної продукції, підтримування директ-маркетингових проектів та ін. – це повсякденна робота, яка наповнює кожен день задоволенням та професійним успіхом!

 

Багато років нашими постійними клієнтами є такі компанії як:

                         

             

               та ін.                                                                    

                                               

 

Потужності компанії

На сьогоднішній день наша компанія має всі необхідні умови та виробничі потужності:

  • Власна виробничо-пакувальна база в Києві площею 4200м2;
  • Спеціалізоване програмне забезпечення;
  • Багатофункціональне друкарське обладнання;
  • Багаторівневий контроль обробки листів та посилок на всіх етапах проекту

Довгострокове співробітництво з УДППЗ «Укрпошта» та відкриття поштового відділення №72 на виробничій території компанії дозволяють у найкоротші строки здійснювати відправку пошти.

Корпоративні цінності

Висока якість обслуговування та виконання робіт,

Прийнятні ціни,

Сервіс з дотримання контрольних строків обробки замовлення

Основна мета - максимальне задоволення потреб клієнта, надання широкого спектру послуг й підтримка високої якості виконання робіт.

«Компания «ВПС» дотримується принципів відповідального та відкритого партнерства зі споживачами своїх послуг, суворих, але чесних правил боротьби зі своїми конкурентами.

Ми розуміємо, що починаючи працювати з компанією, ми стаємо ланкою у виробничому ланцюзі нашого партнера, та не маємо права підводити його.

Ми певні, що чесні та відкриті взаємини дозволять будувати та розвивати нашу компанії.